BezpiecznaCiaza112023

brzuch do wynajecia

14 lata 1 miesiąc temu #6759 przez Mirella
Podobno są kobiety które nie mają instynktu macierzyńskiego, inaczej sobie tego nie wyobrażam.... Przecież to dziecko żyje w niej 9 miesięcy, rusza się , kopie, nie da się udawać że go nie ma, nie da się nie pokochać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6762 przez _aga86_
Jak dla mnie jest to NIENORMALNE!!! Przeciez juz byla sytuacja, ze jak przyszlo do porodu kobieta nie chciala oddac dziecka... Co wtedy z uczuciami ludzi, dla ktorych miala je urodzic?? Dla mnie to jest sprzedaz "zywym towarem"- przepraszam za stwierdzenie, ale tak juz mam jak slysze o takich ludziach!!! A jezeli chodzi o tych, ktorzy nie moga miec dziecka- od tego jest adopcja tyle dzieciaczkow czeka na rodzine. ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6763 przez Katarzynka
Moim zdaniem jak para nie może miec swoich dzieci i jedynym sposobem na posiadanie własnego dziecka jest (jaja i plemnik rodziców) w brzuchu innej kobiety która im ich dziecko urodzi to wielkie szczęście że będą mogli posiadać własne dziecko.
A co do tej kobiety to nie wiem jak można urodzić i dodać dzicko... Na ale bilogicznie to nie jest jej dzicko... Ale z drugiej strony przez 9 miesięcy chyba każda kobieta przywiazuje się do dziecka które nosi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6766 przez Moniq
ten temat budzi we mnie mieszane uczucia i natłok myśli, rozumiem że można pragnąć własnego dziecka ponad wszystko na świecie i robić absolutnie wszystko żeby je mieć, ale z drugiej strony ono rośnie w brzuchu innej kobiety i niby genetycznie nie jest jej ale to jej serduszko czuje, ona zapewnia mu rozwój i bezpieczeństwo; poza tym jest tyle dzieci, które nie mają rodziców i które można adoptować;
do tego dochodzi kwestia tej kobiety, która przez 9 miesięcy nosi dziecko pod sercem a potem je oddaje, bo przecież ona "tylko" wynajmuje swoje ciało, swój brzuch. tylko czy aż??? czy ciało to samochód, który można komuś wynająć???
a jeśli faktycznie jest to kobieta, która nie ma instynktu macierzyńskiego i robi to dla pieniędzy, to skąd wiesz czy zachowuje się jak kobieta w ciąży, czy robi czegoś, co szkodzi Twojemu dziecku???
pomijam że jest to rozwiązanie dla osób dość majętnych, bo sama procedura zapłodnienia jak i wynajęcie brzucha jest kosztowna. i do tego jest to zapłodnienie in vitro,temat który sam w sobie budzi sporo kontrowersji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6767 przez kasiora
_aga86_ napisał:

A jezeli chodzi o tych, ktorzy nie moga miec dziecka- od tego jest adopcja tyle dzieciaczkow czeka na rodzine. ;(



aga co do adopcji, moja kolelezka bardzo chciala adoptowac dziecko i nestety... bo jeden z rodzicow jest tylo po zawodowce, bo 2 pokoje to nie warunki dla dziecka (w osrodku adopcyjnym tak uslyszala) itp... :angry:
dla niektorych surogatka jest jedynym ratunkiem na posiadanie dziecka . :huh:


patrze na to tak : ja surogatka nie mogla bym byc, ale gdybym bardzo pragnela dziecka a nie mogla go miec, mysle ze chciala bym aby taka surogatka mi je urodzila :S

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6779 przez sara125
ja surogatka nie moglabym byc ale jesli nawet ja nie moglabym donosic ciazy nawet po in vitro zdecydowalabym sie na taka surogatke ale wtedy bym chcial by przez te 9 miesiecy mieszkala z nami zebym miala oko na to co robi z moim dzieckiem.

fakt metoda kontrowersyjna ale material genetyczny jest rodzicow biologicznych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6784 przez Madzia89862
ja stanowczo mowie nie!dla mnie to jest chore.kazdy ma prawo do wypowiedzi ale fakt jest taki ze jest tyle dzieciaszkow pozuconych w szpitalach po porodzie..i takie malenstwo mozna adoptowac u nas tego problemu nie ma..sa teraz przepisy ze nawet osoba samotna moze starac sie o adopcje..wynajecie brzucha-mowie nie.skoro ktos nie moze miec wlasnych dzieci a bardzo pragnie to uwazam ze bez problemu pokocha to które zostało pozucone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6788 przez sara125
moj maz powiedzial ze ni potrafilby kochac cudzego dziecka. i co w tej sytuacji??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6790 przez Madzia89862
tak jak powiedzialam kazdy ma prawo do wypowiedzi.moj natomiast nie ma nic przeciwko adopcji mysli przynajmniej ze w ten sposob moglibysmy podarowac milosc malenstwu ktore tak na dobra sprawe w domu dziecka by nie otrzymalo a i byl by w rodzinach zastepczych albo do pelnoletnosci w domu dziecka.a co do wynajecia brzucha.jajo plemniki wasze ok.ale przez 9 miesiecy to tamta kobieta nosi je pod sercem nie maja tej wiezi rodzice tak samo jak przy adopcji..z reszta nie wazne.wolnosc slowa jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6798 przez _aga86_
kasiora- nie wiedzialam, ze az tak trudno adoptowac dziecko... Ale mimo wszystko- pomyslcie co bylo by gdzyby takie dziecko urodzilo sie chore?? Co wtedy- na czyje nbarki spadlaby odpowiedzialnosc wychowania takiego dziecka. ogladalam kiedys program na ten temat- surogatka nie chciala oddac dziecka- wedlug prawa ona jest matka!! I co w takiej sytuacji moga czuc "rodzice", ktorzy wynajmuja brzuch?? To jest temat dosc kontrowersyjny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6799 przez kasiora
Madzia89862 napisał:

kazdy ma prawo do wypowiedzi ale fakt jest taki ze jest tyle dzieciaszkow pozuconych w szpitalach po porodzie..i takie malenstwo mozna adoptowac u nas tego problemu nie ma..sa teraz przepisy ze nawet osoba samotna moze starac sie o adopcje..wynajecie brzucha-mowie nie.skoro ktos nie moze miec wlasnych dzieci a bardzo pragnie to uwazam ze bez problemu pokocha to które zostało pozucone



czy ty wiesz jak trudno jest adoptowac dziecko???
gdzie tego problemu nie ma tak jak napisalas???
fakt jest taki ze bardzo duzo dzieci czeka na adopcje ale osrodki adopcyjne stwarzaja takie problemy jakby nie chcialy oddac tych dzieci :dry:
takie sa realia w polsce :angry:



_aga86_ napisał:

ogladalam kiedys program na ten temat- surogatka nie chciala oddac dziecka- wedlug prawa ona jest matka!! I co w takiej sytuacji moga czuc "rodzice", ktorzy wynajmuja brzuch?? To jest temat dosc kontrowersyjny...


tak tez to widzialam, z tego co wiem sprawa w sadzie nadal jest w toku :dry:
w tym wypadku ja tu jestem po stronie rodzicow ktorzy czekali na to dziecko :cheer:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6800 przez kasiora
o tym byla mowa w poprzednim poscie :


"Historia surogatki, ktora walczy o prawo do dziecka"
dziendobrytvn.plejada.pl/24,23508,wideo,...tualnosci_detal.html

"Surogatka walczy w sądzie o dziecko"
www.tvn24.pl/12690,1613025,0,1,surogatka...iecko,wiadomosc.html

:unsure: :unsure: :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6808 przez _aga86_
Ja rowniez, bo skoro sie zgadza na takie cos to nie powinno byc odwrotu- no ale zycie pisze rozne scenariusze- dlatego tez jestem zdania, ze nie powinno to miec miejsca....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6817 przez Madzia89862
u nas w powiacie koińskim tak jest.w gminach zachecaja do adopcji.jakos widocznie nie stwarzaja problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6818 przez Madzia89862
a i uważam że kobiety które chca wynając swoj brzuch robia to tylko dla pieniedzy,potem jednak cos sie w nich budzi i chca zabrac i pieniadze i dziecko.jak chce pomagać para które nie moga mieć dzieci to po co robic to za pieniądze?rozumiem moze pokryc taka para ewentualne koszty wizyt lekarskich itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl